Vandens begtakis

Vandens begtakis

Kodėl būtent vandens bėgimo takas?

Kodėl būtent vandens bėgimo takas?
Hidroterapija yra geriausias reabilitacijos ir kovos su antsvoriu metodas. Povandeninė terapija gali būti taikoma prieš pat operaciją ir po jos. Tai leidžia greičiau atsigauti organizmui. Vandens pasipriešinimas darant pratimus pagerina visą raumenų ir kaulų sistemą bei sumažina sąnarių sustingimą. Tai suteikia daugiau treniruotės pranašumų, pavyzdžiui mažesnę traumų riziką, taip pat pagerina raumenų-skeleto sistemos judrumą.

Natūralus vandens plūdrumas sumažina santykinį kūno svorį, kuris apkrauna sąnarius. Todėl vandens bėgimo takelį treniruotėms gali naudoti pacientai, kuriems draudžiama treniruotis ant įprastinio bėgimo takelio ar lauke. Mūsų siūlomas įrenginys derina išskirtinį funkcionalumą ir kompaktišką struktūrą. Jis gali būti montuojamas tose vietose, kur tradicinio baseino eksplotacija yra ribota dėl vietos ar kainos.

Hidroterapija yra puikus reabilitacijos, fizinių treniruočių, svorio metimo procesas. „Aquamotion“ vandens bėgimo takelis yra išskirtinis ir profesionalus medicinos produktas, skirtas povandeninėms procedūroms.

Kam naudojamas „Aquamotion“ vandens bėgimo takelis:

Pusiausvyros ir judesių koordinavimo gerinimas, įskaitant laikysenos gerinimą,
Padidinti kampinių judesių diapazoną,
Skoliozė ir laikysena,
Sąnarių, galūnių ir stuburo degeneracija ir uždegimas,
Cerebrinis paralyžius,
Autizmas,
ADHD,
Choreoatetozė,
Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos (pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos kompetenciją),
Hipertenzija,
Sportinė reabilitacija – raumenų vystymas, raumenų gerinimas ir stiprinimas.

Pasiteirauti dėl kainos